Trendyol 1. Lig 7. hafta karşılaşmasında Kocaelispor, Ankara Keçiörengücü’nü 3-0 mağlup etti. Maçın ardından Ankara Keçiörengücü Sportif Direktörü Cenk Özcan açıklamalarda bulundu.

Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında konuşan  Ankara Keçiörengücü Sportif Direktörü Cenk Özcan, “Gerçekten Kocaelispor’u tebrik ediyoruz. Bugün çok iyi top oynadılar. İlk iki haftadan sonra üstüne koyarak giden Kocaelispor vardı. Buraya gelirken ona göre çalışmalarımızı yapmıştık. Kompakt oynayan takımız. Küçük ayrıntılar maçın neticesini belirliyor.

“ETKİLİ OLMAMIZ GEREKİYORDU”

Bugün maçın en önemli anları duran toplardı. Etkili olmamız gerekiyordu, bunun üzerine çalışacağız. Üretirken yarışan takım olmak istiyoruz. Buradan dersler çıkarıp Tuzla maçına hazırlanacağız. Yarışa devam edeceğiz. Değerli takımımız var. Şu ana kadar izlediğimiz ve oynadığımız en iyi takımlardan biriydi. Bu ligde herkes birbirini yenebiliyor. Günlük performanslar çok önemli. Bir iki performans kötü olduğunda takımda kırılmalar meydana geliyor. O gün iyi konsantre olan, daha çok isteyen, daha çok mücadele eden bu ligde maç kazanıyor. Zaman zaman iş oyundan çıkıyor. Bu lige yüzde 70 duran toplardan gol oluyor. Onun için günlük performanslar çok önemli” dedi.

Kaynak